Servis - Údržba

Predajom sa náš záujem o zákazníka nekončí, preto prevádzkujeme vlastný servis zameraný na záručne a pozáručne opravy záhradnej, poľnohospodársjkej, lesnej a komunálnej techniky.

Disponujeme rozsiahlym skladom náhradných dielov.

V našom servisnom stredisku pracuje tím profesionálnych a pravidelne školených servisných technikov. Servis vykonávame v moderných dielňach so schváleným servisným náradím a pokročilými technologickými zariadeniami.

Sme certifikovaným servisným strediskom pre všetky nami predávanané značky.

Opravujeme malé dvojtaktné a štvortaktné motory značiek BRIGGS & STRATTON, TECUMSEH, HONDA, AGZAT, JIKOV, VARI a ďalších. Odborne brúsime reťaze do motorových píl, nože do elektických kosačiek, motorových kosačiek a traktorových kosačiek. Pri servise využívame čistenie náhradných dielov pomocou ultrazvuku a špeciálnej chémie.

Naše servisné stredisko si za viac ako 22 rokov existencie firmy vybudovalo významné postavenie vďaka profesionálnemu prístupu k zákazníkom.

Pre vaše pohodlie vám odporúčame absolvovať predsezónnu prehliadku ešte pred začatím najväčšieho náporu záhradkárskej sezóny, čiže najlepšie v mesiacoch január až marec.